Wielki Tydzień w obiektywie (kamery internetowej i i nie tylko)

Wszyscy cierpimy z powodu niemożności bezpośredniego uczestnictwa w obrzędach liturgicznych w naszym kościele parafialnym. Sporo naszych parafian obserwuje (ale też i uczestniczy – liturgia Wigilii Paschalnej przekazywana z naszego kościoła parafialnego obecna była w ponad 280 domach) w życiu wspólnoty parafialnej dzięki uruchomieniu przed Niedzielą Palmową bezpośrednich transmisji na żywo poprzez kanał YouTube i linki do niej na stronie internetowej oraz na parafialnym profilu facebookowym. To co prawda nie to samo, co być w kościele, ale…, jak się nie ma, co się lubi…

Dla krótkiego podsumowania wydarzeń Wielkiego Tygodnia zamieszczamy kilkadziesiąt migawek z tego, co działo się przy alei Pracy w tym czasie, oczywiście – w większości – uchwycone z transmisji internetowych… Fot. Ewa Droszcz, Bogdan Szyszko, Danuta Głogowska.