9 czerwca 2024 r. – X Niedziela Zwykła

10 Niedziela zwykła

9 czerwca 2024 r.

 1. W najbliższy środę, 12 czerwca, młodzież naszej parafii na Mszy św. o godz. 18.00 przyjmie sakrament Bierzmowania z rąk wikariusza generalnego abpa ks. Adama Łuźniaka. W tym dniu nie będzie nabożeństwa czerwcowego ze względu na przygotowanie do uroczystej Mszy św. Pamiętajmy o bierzmowanej młodzieży w naszych modlitwach.
 2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w górnym kościele odbędzie się próba do Bierzmowania, a w środę samo Bierzmowanie. Z tej racji Msze św. o godz.19.30 od poniedziałku do środy będą odprawione w kościele dolnym.
 3. W czwartek, 13 czerwca, o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św. na zakończenie roku formacyjnego Oazy. Po Mszy św. oazowicze spotkają się w ogrodzie na wspólnej agapie. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę i zabawy w ogrodzie wszystkie dzieci Pierwszokomunijne.
 4. Z inicjatywy kilku Seniorów powstaje w naszej parafii Wspólnota Seniorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich drogich nam Seniorów  na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 czerwca, po Mszy Św. o godz. 8.00 w sali solidarności. Spotkanie będzie poświęcone m.in. ustaleniu terminu spotkań, dzieleniu się pomysłami dotyczącymi treści spotkań.
 5. W tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Barnaby, w czwartek św. Antoniego z Padwy, a w piątek bł. Michała Kozala.
 6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 7. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Stanisława Korzec, Tadeusz Sowa. Dobry Jezu…

10 Niedziela zwykła
9 czerwca 2024 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30  KD o. K. Antoniewicz o.  P. Adamarek
9.00  KD o. R. Mól o.  K. Antoniewicz
10.30  KG o. M. Balcerek o. Superior
12.00 o. Superior o. R. Mól
13.30 o. P. Adamarek o. K. Antoniewicz
16.00 o. K. Antoniewicz o. S. Data
18.00 o. R. Mól o. P. Adamarek
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!