2 czerwca 2024 r. – IX Niedziela Zwykła

9 Niedziela zwykła

2 czerwca 2024 r.

 1. W najbliższy piątek, 7 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta Msza św. odpustowa będzie sprawowana o godz. 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z litanią, aktem wynagrodzenia i procesją.

Najbliższy piątek jest jednocześnie Pierwszym Piątkiem Miesiąca. W związku z uroczystościami nie będzie Mszy świętych dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.00 i Mszy św. o godz. 19.30, jest natomiast Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00. Dzieci, młodzież i wszystkich Parafian zapraszamy na Mszę odpustową o godz. 18.00.

Spowiedź pierwszopiątkowa na porannych Mszach świętych i po południu od godz. 17.00. Z racji Uroczystości w piątek nie ma postu. Kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna.

 1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 2. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 w sali Solidarności odbędzie się spotkanie Apostolstwa Modlitwy. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie członków wspólnoty i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
 3. Parafialna Oaza Dzieci Bożych serdecznie zaprasza wszystkie dzieci Pierwszokomunijne na całodniowy wyjazd na Ślężę, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 czerwca. Jedziemy pociągiem, na szczycie planujemy m.in. pieczenie kiełbasek przy ognisku i wesołą zabawę. Rodziców, chętnych, by otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
 4. W przyszłą niedzielę będziemy mogli pogłębić naszą duchowość Serca Jezusowego, bowiem kazania na wszystkich Mszach świętych wygłosi o. Mariusz Balcerak, jezuita z Krakowa. Przedstawi nam postać o. Józefa Andrasza, jezuity, spowiednika siostry Faustyny, wielkiego krzewiciela kultu Serca Jezusowego i Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć książkę o o. Andraszu SJ.
 5. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie Kręgi Rodzin Domowego Kościoła na Mszę św. o godz. 12.00, a po niej na spotkanie w ogrodzie.
 6. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele remontowe.
 7. Z inicjatywy kilku Seniorów powstaje w naszej parafii Wspólnota Seniorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich drogich nam Seniorów  na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się w sobotę, 15 czerwca, po Mszy św. o godz. 8.00 w sali Solidarności. Spotkanie będzie poświęcone m.in. ustaleniu terminu spotkań, dzieleniu się pomysłami dotyczącymi treści spotkań. Dziś po wszystkich Mszach św. przy wyjściu z kościoła będą rozdawane Seniorom zaproszenia na to spotkanie.
 8. Dzisiaj obchodzimy także Rocznicę Pierwszej Komunii św. w czasie Mszy św. o godz. 12.00.
 9. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godz. 17.30.
 10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem na górze.
 11. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Stanisław Ruszczyński, Dominik Pązik, Stanisława Korzec. Dobry Jezu…

9 Niedziela zwykła
2 czerwca 2024 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30  KD o. K. Antoniewicz o.  P. Adamarek
9.00  KD o. R. Mól o.  S. Data
10.30  KG o. S. Data o. K. Antoniewicz
12.00

 

o. Superior

o. P. Adamarek

o. R. Mól
13.30 o. Sperior o. S. Data
16.00 o. S. Data o. Superior
18.00 o. R. Mól o. P. Adamarek
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!