21 kwietnia 2024 r. – IV Niedziela Wielkanocna

4 Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia 2024 r.

 

 1. Dzisiaj zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 82 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele dolnym, a z dziećmi w Sali Solidarności. Spotkanie dla dzieci poprowadzi Oaza Dzieci Bożych.
 2. We wtorek, 23 kwietnia, przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
 3. W najbliższą niedzielę 28 kwietnia po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się w sali Solidarności spotkanie dla dziewczynek w wieku 8-12 lat, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała. Gorąco zapraszamy na to spotkanie wszystkie dziewczynki przygotowujące się w tym roku do I Komunii Świętej. Więcej informacji na plakacie w holu kościoła.
 4. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 10.30.
 5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 6. W związku z niskimi stanami krwi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwraca się z serdeczną prośbą o oddawanie krwi i jej składników, zwłaszcza krwi grupy A Rh–. Krwi nie można wyprodukować, dlatego gorąco popieramy prośbę Centrum Krwiodawstwa, wiedząc, że jest duże zapotrzebowanie – w Polsce wykonuje się rocznie około 1,5 miliona przetoczeń krwi i jej składników.
 7. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Kazimiera Hołysz. Dobry Jezu…
Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. K. Antoniewicz o.  M. Kowalcze
9.00 o. R. Mól o.  S. Data
10.30 o. M. Kowalcze o. Superior
12.00 o. P. Adamarek o. K. Antoniewicz
13.30 o. Superior o. P. Adamarek
16.00 o. S. Data o. R. Mól
18.00 o. K. Antoniewicz o. S. Data
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!