12 listopada 2023 r. – XXXII Niedziela Zwykła

32 Niedziela Zwykła

12 listopada 2023 r.

 1. W najbliższy piątek, 17 listopada, zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na Mszę św. o godz. 17.00 w kościele dolnym.
 2. W sobotę, 18 listopada, po Mszy św. o godz. 8.00 w Sali Solidarności odbędzie się spotkanie Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieskiej Światowej Sieci Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie członków wspólnoty i wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
 3. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 82 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00 i na spotkanie po Mszy świętej.
 4. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy – w poniedziałek wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski, w czwartek święto rocznicy poświęcenia Kościoła Archikatedralnego we Wrocławiu, w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, a w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.
 5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 6. Redakcja pisma Manreza poświęconego duchowości ignacjańskiej zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach internetowych, aby dobrze przygotować się na czas adwentu. Temat rekolekcji: „Przyjdź Królestwo Twoje, czyli jak zostać człowiekiem ośmiu błogosławieństw”. Rekolekcje rozpoczynają się 18 listopada. Więcej informacji na stronie manreza.pl, zakładka „rekolekcje”.
 7. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Bronisław Dłużeń. Dobry Jezu…

 32 Niedziela zwykła

12 listopada 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. R. Mól o.  K. Antoniewicz
9.00 o. K. Antoniewicz o. Superior
10.30 o. Superior o. P. Adamarek
12.00 o. P. Adamarek o. Superior
13.30 o. Superior o. P. Adamarek
16.00 o. R. Mól o. S. Data
18.00 o. S. Data o. R. Mól
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!