27 sierpnia 2023 r. – XXI Niedziela Zwykła

21 Niedziela Zwykła

27 sierpnia 2023 r.

  1. Po wakacyjnej przerwie, od piątku, 1 września, powracamy do porządku Mszy świętych obowiązującego w ciągu roku, czyli powracają Msze św. o godz. 19.30 w dni powszednie oraz Msza św. o godz. 13.30 w niedzielę. Bez zmian pozostaje Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o godz. 18.00 w dolnym kościele. Kancelaria parafialna czynna jak dotychczas, czyli w poniedziałki, środy i piątki, z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca.
  2. W przyszłą niedzielę, 3 września, będziemy obchodzić parafialny odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Kazania na wszystkich Mszach św. głosi o. Witold Trawka, jezuita. Uroczysta suma odpustowa o godz. 10.30.
  3. Najbliższy piątek, 1 września, jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele dolnym. W Pierwszy Piątek spowiadamy na porannych Mszach św. i po południu od godz. 16.30. W tym dniu kancelaria parafialna jest nieczynna.
  4. W sobotę Kobiety Urzekające z Maryją zapraszają na Mszę św. o godz. 12.00 w kościele dolnym, a po niej na spotkanie formacyjne.
  5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
  6. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Andrzej Surma, Cecylia Witkowska, o. Wacław Rusiniak SJ. Dobry Jezu…

21 Niedziela Zwykła

 27 sierpnia 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. K. Antoniewicz o. P. Adamarek
9.00 o. Superior o. K. Antoniewicz
10.30 o. J. Maciaszek o. Superior
12.00 Apb Józef Kupny

o. Superior

o. J. Maciaszek
16.00 o. P. Admarek o. K. Antoniewicz
18.00 o. K. Antoniewicz o. P. Adamarek
20.00 o. P. Adamarek o. K. Antoniewicz

Ogłoszenia stałe:

  • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
  • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
  • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
  • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!