23 października 2022 r. – XXX Niedziela Zwykła

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 23 października 2022 r.

 1. W ostatnią niedzielę zebraliśmy do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia kwotę 9253 zł. Wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!
 2. Dzisiaj po każdej Mszy św. w kancelarii można zrobić zapisy na Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiane w listopadzie w poniedziałki i piątki o godz.18.00. Z tyłu kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione kartki należy składać w kancelarii lub wrzucać do skrzynki w holu kościoła.
 3. We wtorek, 25 października, o godz. 19 30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji „Głosu Pocieszenia”. Serdecznie zapraszamy czytelników, sympatyków, przyjaciół i osoby zaangażowane w tworzenie naszego parafialnego pisma. Po Mszy św. w sali Solidarności odbędzie się spotkanie otwarte z redakcją Głosu Pocieszenia.
 4. W najbliższą sobotę, 29 października, będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp Maciej Małyga. Po południu odbędą się spotkania biskupa z poszczególnymi grupami wg planu:

15.00 – spotkanie Biskupa z Radą Parafialną,

15.45 – spotkanie ze Wspólnotą Młodzieżową „Magis” i ministrantami,

16.15 – spotkanie w górnym kościele z formacyjnymi grupami dorosłych, na które zapraszamy Dorosłych Lektorów Słowa Bożego, Apostolstwo Modlitwy, Żywy Różaniec, Domowy Kościół, Duszpasterstwo 40+, Odnowę w Duchu Świętym, Duszpasterstwo Ludzi Pracy i Akcję Katolicką, Redakcję Głosu Pocieszenia, Grupę Medytacyjną i Kobiety Urzekające z Maryją,

17.00 – spotkanie z Oazą Dzieci Bożych i dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św.

Wszystkich Parafian zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00, którą będzie celebrował ks. Biskup wraz z księżmi dekanatu. Z racji przygotowań do niej nie będzie nabożeństwa różańcowego w sobotę.

 1. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych.
 2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Zapraszamy także do naszej parafialnej biblioteki, która jest czynna w każdą niedzielę w godzinach od 10.00 od 12.00.
 3. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Bolesław Sereja, Edward Klimas, Witold Schlossberger, Zofia Smukowska. Dobry Jezu…

30 NIEDZIELA ZWYKŁA

23 października 2022

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. K. Antoniewicz
9.00 o. S. Data  o. A. Niczypor
10.30 o. Superior  o. P. Adamarek
12.00 o. A. Niczypor  o. G. Kramer
13.30 o. P. Adamarek   o. S. Data
16.00 o. G. Kramer  o. Superior
18.00 o. K. Antoniewicz  o. S. Data
20.00 o. P. Adamarek   o. A. Niczypor

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!