17 października 2021 r. – 29. Niedziela Zwykła

 1. Z okazji Dnia Papieskiego zebraliśmy do puszek kwotę 8973 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 2. Dzisiaj zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 82 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele dolnym, a z dziećmi w kościele górnym.
 3. W poniedziałek, 18 października, o godz.16.30 w Sali Solidarności odbędzie się spotkanie modlitewne Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieskiej Światowej Sieci Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy na spotkanie członków, sympatyków i kandydatów.
 4. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
 5. W poniedziałek obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, a w piątek św. Jana Pawła II.
 6. Z tyłu kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione kartki należy składać w kancelarii lub w zakrystii. Jednocześnie informujemy, że w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w kancelarii można będzie zrobić zapisy na Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiane w listopadzie w poniedziałki i piątki o godz.18.00.
 7. Za dwa tygodnie w środę, 3 listopada, o godz. 20.15 odbędzie się w naszym kościele spotkanie modlitewne TAIZE. Jeśli ktoś z parafian chciałby się włączyć w przygotowanie spotkania, prosimy o pozostawienie kontaktu w kancelarii.
 8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 9. W ostatnim tygodniu spośród parafian do Domu Ojca odeszli śp.: Eugenia Stojanowska, Andrzej Michalec, Alicja Wrabec, Zbigniew Trubisz. Dobry Jezu…

 

29. NIEDZIELA ZWYKŁA

17 października 2021

Godz.

CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. A. Niczypor
9.00 o. A. Pełka  o. G. Tęczar
10.30 o. Proboszcz  o. A. Pełka
12.00 o. A. Niczypor  o. G. Kramer
13.30 o. G. Tęczar   o. Proboszcz
16.00 o. A. Niczypor   o. Proboszcz
18.00 o. K. Antoniewicz  o. A. Niczypor
20.00 o. Proboszcz   o. G. Tęczar

Ogłoszenia stałe:

 • Według najnowszych obostrzeń epidemicznych od 26 czerwca w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do tych limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. Zachęcamy parafian także do korzystania z transmisji internetowej.
 • Przypominamy, że w okresie pandemii osoby przebywające w kościele (oprócz sprawujących liturgię) powinny, stosując się do zaleceń władz kościelnych i państwowych, mieć zakryte usta i nos maseczką i zachować ochronny dystans, a podczas mszy św. stosować się do poleceń celebransa odpowiednio porządkujących przystępowanie do Komunii św. – w miarę możliwości w oddzielnych rzędach przyjmując Komunię św. na rękę i do ust, albo – w przypadku jedynie jednego szafarza – najpierw osoby przyjmujące Komunię św. na rękę, a w dalszej kolejności – do ust.
 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji); w czasie epidemii koronawirusa – nieczynna;
 • w każdą niedzielę ZAPRASZAMY DO NASZEJ PARAFIALNEJ KAWIARENKI w godz. od 9.30 do 13.30 (oprócz wakacji); w czasie epidemii koronawirusa – nieczynna;
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!