Już jest! Listopadowy numer Głosu Pocieszenia

W holu przy wejściu do kościoła jest do nabycia najnowszy numer naszego parafialnego „Głosu Pocieszenia”.

Listopadowy numer pisma skupiający się wokół tematu „Wspólnota wspólnot”, pokazuje, jak wiele aspektów naszego życia – w Kościele, parafii czy najbliższym sąsiedztwie to działanie wspólnotowe, którego jakość zależy od osobistego zaangażowania uczestników – nas wszystkich. W numerze znaleźć można również m.in. wiele ciekawych informacji z życia parafii, wykaz osób zmarłych z naszej wspólnoty w mijającym roku i niespodziankę – prezent z racji Narodowego Święta Niepodległości.

Ze stolika kolporterów „Głosu Pocieszenia” można też wziąć zaktualizowany wykaz grup i inicjatyw, jakie funkcjonują w naszej parafii (zamieszczamy go też poniżej). Niech służy pomocą tym, którzy mają ochotę głębiej zaangażować się w życie parafialne, a nie do końca wiedzą jak.