8 lipca 2018 r. – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W poniedziałek adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. poprowadzi Żywy Różaniec. W tym czasie można skorzystać ze spowiedzi św. 

2. W przyszłą niedzielę,15 lipca po Mszy Świętej o godzinie 12.00 zapraszamy do ogrodu na spotkanie Klubu Seniora. Pragniemy podsumować rok wspólnego przebywania. W programie dużo radości i uśmiechu oraz coś słodkiego. Zapraszamy! 

3. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 19.30 w dni powszednie, a także w niedziele o 10.30 w kościele dolnym. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, środy i piątki, z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca.

4. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej, w którą można się zaopatrzyć w naszym punkcie prasowym. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. rozmowa o kondycji Kościoła w Niemczech, ewangelizowaniu młodych oraz interkomunii, a także o zakonnicach z klasztoru s. Angeliki, które zarabiały na utrzymanie, sprzedając prażone orzeszki i przynęty wędkarskie, a teraz mają największą na świecie katolicką telewizję. W „Niedzieli” – o św. Benedykcie – głównym patronie Europy. Polecamy!

 


 
W tym tygodniu do Domu Ojca odeszły:
śp.
Stanisława Rogowska,
Wanda Lasota,
Genowefa Mróz
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
„Aby zostali uwolnieni od grzechu”
— 2 Mch 12,45

Grupy odpowiedzialne za poniedziałkowe adoracje Najświętszego Sakramentu
Poniedziałek miesiąca Grupa
I Duszpasterstwo 40+,
neokatechumenat i Domowy Kościół
II Żywy Różaniec
III Odnowa w Duchu Świętym
IV oraz V Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego,
Duszpasterstwo Ludzi Pracy i Akcja Katolicka


Ogłoszenia stałe:

  • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
  • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
  • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
  • w każdą niedzielę ZAPRASZAMY DO NASZEJ PARAFIALNEJ KAWIARENKI w godz. od 8.30 do 13.30 (oprócz wakacji);
  • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!