28 stycznia 2024 r. – IV Niedziela Zwykła

4 Niedziela Zwykła

28 stycznia 2024 r.

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. można nabyć książkę z felietonami o. Jana Ożoga SJ, wydaną z okazji 35 lat istnienia Głosu Pocieszenia. Koszt publikacji to 30 zł – cegiełka. Gorąco zachęcamy do nabywania i czytania tej ciekawej książki!
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej w dolnym kościele przed Najświętszym Sakramentem odbędzie się modlitwa w intencji dzieci zagrożonych aborcją oraz w intencji rodziców tych dzieci. Modlitwę poprowadzi grupa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 3. W piątek, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia konsekrowanego. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona na potrzeby zakonów klauzurowych.
 4. Najbliższy Piątek jest też Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele dolnym. W Pierwszy Piątek spowiadamy na porannych Mszach św. i po południu od godz. 16.30. W pierwszy piątek kancelaria parafialna jest nieczynna.
 5. W sobotę wspomnienie św. Błażeja połączone z błogosławieństwem świec i wiernych. Najbliższa sobota jest także pierwszą Sobotą Miesiąca. Kobiety Urzekające z Maryją zapraszają na Mszę św. o godz. 12.00 w kościele dolnym, a po niej na spotkanie formacyjne.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 109 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele dolnym, a z dziećmi w Sali Solidarności.
 7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Na półpiętrze jest do zabrania nowy numer archidiecezjalnego pisma „Nowe Życie”.
 8. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.:Adam Wesołowski. Dobry Jezu…

4 Niedziela Zwykła

28 stycznia 2024 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. K. Antoniewicz o.  P. Adamarek
9.00 o. R. Mól o.  S. Data
10.30 o. S. Data o. Mól
12.00 o. P. Adamarek o. Superior
13.30 o. Superior o. P. Adamarek
16.00 o. R. Mól o. S. Data
18.00 o. K. Antoniewicz o. R. Mół
20.00 o. P. Adamarek o. K. Antoniewicz

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!