23 kwietnia 2023 r – III Niedziela Wielkanocna

3 Niedziela Wielkanocna

23 kwietnia 2023 r.

 1. Dzisiaj o godz. 13.30 (zaraz po spotkaniu dzieci I Komunijnych) w sali Solidarności odbędzie się spotkanie dla dziewczynek w wieku 8-11 lat, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała.
  Kolejne spotkanie dla dziewczynek w wieku 8-11 lat, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała odbędzie się w niedzielę 7 maja zaraz po Mszy św. o godz. 12.00 w Sali Solidarności. Spotkanie będzie trwało ok. 30 minut. Prosimy, by dziewczynki przyniosły na spotkanie koszyczki.
 1. W poniedziałek, 24 kwietnia, przeniesiona z dzisiejszej niedzieli, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 2. Także w poniedziałek o godz. 19.00  w Sali Solidarności odbędzie się spotkanie modlitewne Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieskiej Światowej Sieci Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie członków Wspólnoty oraz wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
 3. We wtorek, 25 kwietnia, święto św. Marka Ewangelisty, a w sobotę św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
 4. Także we wtorek o godz. 19.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji czytelników i osób tworzących Głos Pocieszenia z prośbą o zwiększenie poczytności pisma. Po Mszy zapraszamy do Sali Solidarności na otwarte spotkanie redakcji, na którym można podzielić się refleksjami na temat naszego parafialnego czasopisma.
 5. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 10.30.
 6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
  8.  W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Jan Mazurkiewicz, Teresa Szostak, Józef Sochacki, Teodozja Manaczyn, Zbigniew Rudkowski. Dobry Jezu

3 Niedziela Wielkanocy

 23 kwietnia 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. A. Niczypor
9.00 o.S. Data  o. Superior
10.30 o. Superior  o. S. Data
12.00 o. A. Niczypor  o. K. Antoniewicz
13.30 o. Superior   o. S. Data
16.00 o. A. Niczypor  o. S. Data
18.00 o. K. Antoniewicz  o. G. Kramer
20.00 o. P. Adamarek   o. A. Niczypor

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!