Paczuszka dla maluszka

Szczęść Boże,
poniżej przesyłam podsumowanie akcji oraz podziękowania, do opublikowania na stronie internetowej:
Nasza akcja „Paczuszka dla Maluszka” została już zakończona. W sobotę zawieźliśmy wszystkie paczuszki do sióstr Boromeuszek, gdzie zasiliły wrocławski Bank Niemowlaka. Siostry były nam bardzo wdzięczne i przekazały dla naszej wspólnoty list z podziękowaniem i specjalne wizytówki Fundacji Evangelium Vitae.

Dzięki hojności naszych parafian, wspólnocie Urzekające z Maryją oraz uczestników Rejonowego Dnia Wspólnoty Domowego Kościoła udało nam się uzbierać bardzo dużo produktów – w tym roku, pomimo trudniejszej sytuacji ekonomicznej, pod choinką pojawiło się jeszcze więcej produktów niż w roku ubiegłym. Pakując paczki byliśmy pod wielkim wrażeniem, jak wiele bardzo potrzebnych produktów zostało przekazanych. Wśród nich było bardzo dużo pampersów, kosmetyków dla dzieci, środków czystości, chusteczek nawilżanych, ciuszków, produktów spożywczych dla niemowląt, kołderek oraz produktów dla mam.

Chcielibyśmy podziękować za wszystkie te dary i za Waszą pomoc, bez niej akcja nie byłaby takim sukcesem! Serdecznie dziękujemy młodzieży ze wspólnoty Magis oraz wszystkim z Domowego Kościoła, którzy dbali, aby pod choinką zawsze było miejsce na nowe paczuszki, pomogli przy wspólnym pakowaniu paczuszek w ubiegły piątek i sobotę oraz przy ich transporcie do sióstr.
Pozdrawiam serdecznie,
Karolina