4 grudnia 2022 r. – II Niedziela Adwentu

II NIEDZIELA ADWENTU

4 Grudnia 2022 r.

  1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadzi o. Zbigniew Marek SJ. W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich Mszach św., czyli o godz. 6.30, 8.00, 18.00 i 19.30. S erdecznie zachęcamy wszystkich Parafian do skorzystania z tego szczególnego czasu łaski.
  2. W tym roku chcielibyśmy odwiedzić Was z wizytą duszpasterską zwaną „kolędą” w Waszych domach i mieszkaniach, ale na zaproszenie. Dlatego wszystkich, którzy pragną przyjąć księdza po kolędzie prosimy o zgłoszenie na karteczkach wyłożonych na ostatnich ławkach. Wypełnione karteczki można złożyć w kancelarii lud wrzucić do skrzynki na drzwiach w holu (podobnie jak było przy wypominkach). Można też zaprosić nas poprzez maila parafialnego z naszej strony parafialnej ([email protected]). Na Wasze zaproszenia czekamy do niedzieli, 18 grudnia. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznie! Tych Parafian, którzy z różnych względów nie mogą lub żywią jeszcze obawy, będziemy zapraszać rejonami na Msze św. „kolędowe” do kościoła.
  3. W czwartek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy świętych jak w dzień powszedni, o godz. 12.00 – Godzina Łaski.
  4. Podobnie jak zeszłą niedzielę także dzisiaj po każdej Mszy św. są do nabycia w kancelarii parafialnej świece Caritasu rozprowadzane w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Cena dużej świecy wynosi 20 zł, a małej 10 zł. Są też opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarą.
  5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
  6. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Rozalia Obiezierska, Zdzisław Lenard, Karolina Wojciechowska. Dobry Jezu…

II NIEDZIELA ADWENTU

4 grudnia 2022 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. K. Antoniewicz
9.00 o. S. Data  o. A. Niczypor
10.30 o. Superior  o. P. Adamarek
12.00 o. A. Niczypor  o. Superior
13.30 o. Superior   o. K. Antoniewicz
16.00 o. A. Niczypor  o. S. Data
18.00 o. K. Antoniewicz  o. P. Adamrek
20.00 o. P. Adamarek   o. K. Antoniewicz

Ogłoszenia stałe:

  • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
  • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
  • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
  • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!