13. lutego 2022 r.

6 Niedziela Zwykła

13 lutego 2022 r.

 

 • Z racji przypadającej w tym tygodniu 23. rocznicy śmierci o. Adama Wiktora SJ zostanie odprawiona za niego Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Mszy św. nastąpi odsłonięcie pamiątkowej tablicy ufundowanej przez NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk będącej uhonorowaniem tutejszej parafii i podziękowaniem za wsparcie i pomoc udzieloną ludziom Solidarności w czasie stanu wojennego.
 • Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18.00 w dolnym kościele.
 • Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkania w grupach w najbliższy poniedziałek i środę oraz na Mszę św. w piątek o godz. 17.00 w kościele dolnym.
 • W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po dwóch Mszach świętych. Róże od 1 do 8 mają zamianę po Mszy św. o godz. 9.00, a Róże od 9 do 16 po Mszy św. o godz. 10.30.
 • Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 • Szkoła Podstawowa nr 109, zaprasza rodziców sześciolatków wraz z dziećmi, na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się 1 marca 2022 roku, o godz. 17.00. W programie przewidziano: spotkania z nauczycielami, spacer o szkole i zajęcia kreatywne dla dzieci.

 

8. W ostatnim tygodniu spośród parafian do Domu Ojca odeszli: Władysław Niemiec, Stanisław Staszewski, Krystyna Stojek, Jerzy Baldowski. Dobry Jezu…

7 NIEDZIELA ZWYKŁA
20 lutego 2022
Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer o. A. Niczypor
9.00 o. A. Pełka o. G. Kramer
10.30 o. Proboszcz o. A. Pełka
o. A. Niczypor
12.00 o. A. Niczypor o. G. Kramer
13.30 o. A. Pełka o. Proboszcz
16.00 o. A. Niczypor o. A. Pełka
18.00 o. Proboszcz o. A. Niczypor
20.00 o. A. Pełka o. G. Kramer

 


Ogłoszenia stałe:

  • Według aktualnych obostrzeń epidemicznych w kościele może być zajętych 30% wszystkich miejsc. Do tych limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. Zachęcamy parafian także do korzystania z transmisji internetowej.
  • Przypominamy, że w okresie pandemii osoby przebywające w kościele (oprócz sprawujących liturgię) powinny, stosując się do zaleceń władz kościelnych i państwowych, mieć zakryte usta i nos maseczką i zachować ochronny dystans, a podczas mszy św. stosować się do poleceń celebransa odpowiednio porządkujących przystępowanie do Komunii św. – w miarę możliwości w oddzielnych rzędach przyjmując Komunię św. na rękę i do ust, albo – w przypadku jedynie jednego szafarza – najpierw osoby przyjmujące Komunię św. na rękę, a w dalszej kolejności – do ust.
  • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia
  • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji); w czasie epidemii koronawirusa – nieczynna;
  • w każdą niedzielę ZAPRASZAMY DO NASZEJ PARAFIALNEJ KAWIARENKI w godz. od 9.30 do 13.30 (oprócz wakacji); w czasie epidemii koronawirusa – nieczynna;
  • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!