26 czerwca 2022 r. – XIII Niedziela Zwykła

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 r.

 1. Wlipcu i sierpniu ulega nieznacznej zmianie porządek Mszy świętych. Nie ma Mszy św. o godz. 19.30 w dni powszednie z sobotami włącznie oraz niedzielnej Mszy św. o godz. 13.30. Kancelaria parafialna czynna bez zmian czyli w poniedziałki, środy i piątki, z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca. Nie ulega także zmianie adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o godz. 18.00 w dolnym kościele.

Od dzisiejszej niedzieli kościół dolny jest zamknięty w czasie Mszy świętych.

 1. W poniedziałek, 27 czerwca, w Sali Solidarności wyjątkowo o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie modlitewne Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieskiej Światowej Sieci Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie członków Wspólnoty oraz wszystkich zainteresowanych.
 2. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych jak w dzień powszedni.
 3. Najbliższy piątek, 1 lipca, jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Spowiedź na porannych Mszach św., a po południu od 17.30. O godz. 15.00 – godzina miłosierdzia. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00 dla dzieci oraz o 19.00 w kościele dolnym, a także od tego dnia nie ma już Mszy św. o godz. 19.30. Kancelaria parafialna w tym dniu jest nieczynna.
 4. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Dzisiaj jest rozprowadzany nowy numer naszego parafialnego czasopisma „Głos Pocieszenia”. Znajdziecie w nim dużo wiadomości z naszej parafii i tekstów napisanych przez naszych parafian. Gorąco zachęcamy do czytania.
 5. Dzisiaj po każdej Mszy św. jest obywa się zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. świętopietrze.
 6. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Irena Twardak, Sławomira Jabłońska, Edward Para. Dobry Jezu…

 

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. A. Niczypor
9.00 o. A. Niczypor  o. Proboszcz
10.30 o. Proboszcz  o. G. Kramer
12.00 o. A. Niczypor  o. Proboszcz
13.30 o. K. Antoniewicz  o. Proboszcz
16.00 o. A. Niczypor  o. G. Kramer
17.30 o. G. Kramer  NABOŻEŃSTWO do NSPJ
18.00 o. G. Kramer o. A. Niczypor
20.00 o. Proboszcz  o. G. Kramer

 


Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!