24 października 2021 r. – 30. Niedziela Zwykła

24 października 2021 r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. w kancelarii można zrobić zapisy na Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiane w listopadzie w poniedziałki i piątki o godz.18.00. Z tyłu kościoła zostały również wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione kartki należy składać w kancelarii lub w zakrystii.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania ze spowiedzi św.

3. W czwartek obchodzimy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. W przyszłą niedzielę, 31 października, po Mszy św. o godz. 10.30 – zmiana tajemnic różańcowych.

5. Jesteśmy gotowi stworzyć w piątek o godz. 18.00 jeszcze jedną grupę Oazy Dzieci Bożych. Rodziców dzieci w wieku 8-12 lat zainteresowanych tą inicjatywą zapraszamy do kontaktu z o. Niczyporem.

6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Znajdziecie tam jeszcze parę sztuk ostatniego numeru Głosu Pocieszenia poświęconego św. Ignacemu. Oprócz tematu głównego jest w nim wyśmienity artykuł o szczepionkach, który może posłużyć jako zachęta dla tych, którzy się jeszcze nie zaszczepili.

7. W ostatnim tygodniu spośród parafian do Domu Ojca odeszli śp. śp.: Alicja Wrabec, Zbigniew Trubisz, Mieczysław Olearnik, Sławomir Stawicki, Ryszard Roszkowski, Andrzej Jasiewicz, Jan Jóźwin, Adam Naruć. Dobry Jezu…

30. NIEDZIELA ZWYKŁA

24 października 2021

Godz.

CELEBRANS

SPOWIEDŹ

7.30

o. G. Tęczar o. A. Niczypor

9.00

o. G. Kramer o. G. Tęczar

10.30

o. Proboszcz o. A. Pełka

12.00

o. A. Niczypor o. G. Kramer

13.30

o. G. Tęczar o. A. Pełka

16.00

o. A. Niczypor o. G. Kramer

18.00

o. A. Pełka o. A. Niczypor

20.00

o. A. Pełka o. G. Kramer

Ogłoszenia stałe:

  • Według najnowszych obostrzeń epidemicznych od 26 czerwca w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do tych limitów nie wliczają się osoby zaszczepione. Zachęcamy parafian także do korzystania z transmisji internetowej.
  • Przypominamy, że w okresie pandemii osoby przebywające w kościele (oprócz sprawujących liturgię) powinny, stosując się do zaleceń władz kościelnych i państwowych, mieć zakryte usta i nos maseczką i zachować ochronny dystans, a podczas mszy św. stosować się do poleceń celebransa odpowiednio porządkujących przystępowanie do Komunii św. – w miarę możliwości w oddzielnych rzędach przyjmując Komunię św. na rękę i do ust, albo – w przypadku jedynie jednego szafarza – najpierw osoby przyjmujące Komunię św. na rękę, a w dalszej kolejności – do ust.
  • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
  • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
  • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji); w czasie epidemii koronawirusa – nieczynna;
  • w każdą niedzielę ZAPRASZAMY DO NASZEJ PARAFIALNEJ KAWIARENKI w godz. od 9.30 do 13.30 (oprócz wakacji); w czasie epidemii koronawirusa – nieczynna;
  • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!