Parafialne rekolekcje wielkopostne

W nawiązaniu do 200-lecia śmierci (i tym samym narodzin dla Nieba) patrona naszej parafii św. Klemensa Hofbauera, zwanego u nas Dworzakiem, w trudnych czasach epidemii koronawirusa, głosił w naszej parafii wielkopostne nauki rekolekcyjne współbrat Apostoła Warszawy i Wiednia, redemptorysta, o. Łukasz Baran CSsR. Niech jego słowa, których można posłuchać na załączonych nagraniach natchną nas otuchą w czasach, kiedy szczególnie ważnym jest rozeznanie tego, co należy robić, aby Panu Bogu oddać chwałę i przynieść pożytek (nie zaszkodzić) bliźnim. Fot. Bogdan Szyszko, Jacek Kuczmarz.

rekolekcje wielkopostne o. Łukasz Baran 12.03.20-1

rekolekcje wielkopostne o. Łukasz Baran 13.03.20-2

rekolekcje wielkopostne o. Łukasz Baran 14.03.20-3

rekolekcje wielkopostne o. Łukasz Baran 15.03.20-4