1 października 2023 r. – XXVI Niedziela Zwykła

26 Niedziela Zwykła

1 października 2023 r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 jest spotkanie rodziców i dzieci ze SP nr 109 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
 2. Dzisiaj także rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odbywać się codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy na nie wszystkich: dorosłych, dzieci i młodzież. Za pobożną modlitwę na różańcu (5 dziesiątek) można uzyskać odpust zupełny każdego dnia w ciągu roku, pod zwykłymi warunkami.
 3. W najbliższy wtorek, 3 października, o godz. 19 30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Głosu Pocieszenia, a po niej serdecznie zapraszamy parafian na otwarte spotkanie redakcji do sali Solidarności. Jest to okazja, aby porozmawiać z redakcją GP, podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi czasopisma.
 4. Najbliższy piątek, 6 października, jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele dolnym. W Pierwszy Piątek spowiadamy na porannych Mszach św. i po południu od godz. 16.30. W tym dniu kancelaria parafialna jest nieczynna.
 5. W sobotę Kobiety Urzekające z Maryją zapraszają na Mszę św. o godz. 12.00 w kościele dolnym, a po niej na spotkanie formacyjne.
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Na półpiętrze jest do zabrania nowy numer archidiecezjalnego pisma „Nowe Życie”.
 7. Oaza Dzieci Bożych rozpoczęła nowy rok formacyjny. Dzieci po 3 klasie SP, które są chętne, by jeszcze dołączyć do grupy, serdecznie zapraszamy! Informacje o terminach spotkań można uzyskać pod adresem mailowym umieszczonym na tablicy ogłoszeń i w gablotce Oazy.
 8. Zachęcamy do głosowania na projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Na terenie naszej parafii zgłoszony został projekt osiedlowy nr 181 – bezpieczne przejścia na Beyzyma i Odkrywców oraz projekt ponadosiedlowy nr 183 – naprawa nawierzchni Al. Romera w Parku Grabiszyńskim. Głosować można do 9 października.
 9. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Eugeniusz Chwałek, Jan Janik. Dobry Jezu…

26 Niedziela Zwykła

 1 października 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. R. Mól o. P. Adamarek
9.00 o. S. Data o. Antoniewicz
10.30 o. Superior o. P. Adamarek
12.00 o. P. Adamarek o. S. Data
13.30 o. K. Antoniewicz o. S. Data
16.00 o. R. Mól o. S. Data
18.00 o. K. Antoniewicz o. R. Mól
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!