Śp. o. Willibald Jerzy Wypler SJ (1930-2021)

30 czerwca 2021 r. zmarł w Gliwicach wieloletni duszpasterz naszej parafii (w latach 1978-1997) o. Willibald Jerzy Wypler SJ.

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w naszej parafii w środę 7 lipca o godz. 18.00.

W latach swojej posługi przy Alei Pracy zaskarbił sobie wdzięczną pamięć wielu osób, którym pomagał w najbardziej prozaicznych okolicznościach – ot, choćby przy prostym konsultowaniu tekstów tłumaczonych z języka niemieckiego bądź na niemiecki. Wiele razy odwiedzał naszą parafię przy różnych okazjach – otaczało go wówczas liczne grono tych, którzy chcieli się z nim przywitać, przypomnieć, porozmawiać…

Niech dobry Bóg przyjmie o. Willibalda do szczęścia wiecznego!

Więcej informacji na portalu jezuici.pl

Zmarł o. Willibald Wypler SJ (1930-2021)