4 lutego 2024 r. – V Niedziela Zwykła

5 Niedziela Zwykła

4 lutego 2024 r.

 1. Pragniemy poinformować, że z dotychczasowej dystrybucji książki z felietonami o. Jana Ożoga SJ na terenie naszej parafii zebraliśmy kwotę 6317 zł, która to kwota z naddatkiem pokrywa koszty druku publikacji. Dziękujemy Wam za okazaną hojność, odczytujemy ją jako zachętę do kontynuacji naszych planów wydawniczych. W kancelarii parafialnej nadal jest dostępna książka o. Jana Ożoga SJ. Serdecznie zachęcamy do nabywania i czytania tej niezwykle ciekawej książki.
 2. W liturgii w najbliższym tygodniu wspominamy: w poniedziałek, 5 lutego, wspomnienie św. Agaty, we wtorek – świętych męczenników japońskich – jezuity Pawła Miki i świeckich Towarzyszy, a w sobotę św. Scholastyki, siostry świętego Benedykta.
 3. W następną niedzielę z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Przypominamy, że w naszej parafii specjalna Msza św. dla chorych obywa się w sobotę przed Niedzielą Palmową.
 4. Taca z przyszłej niedzieli – drugiej w miesiącu – przeznaczona jest na cele remontowe.
 5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 6. Narzeczonym przygotowującym się do sakramentu małżeństwa gorąco polecamy bardzo dobre warsztaty organizowane przez naszą jezuicką parafię św. Ignacego Loyoli przy ul. Stysia we Wrocławiu. Najbliższe warsztaty odbędą się w terminie od 10 do 12 maja br. Szczegółowe informacje na stronie: https://loyola.pl/warsztaty-dla-zakochanych-i-narzeczonych/. Na plakatach w holu kościoła i gablotce znajduje się adres mailowy, na który należy się zgłaszać.
 7. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Kazimierz Wyrębak, Małgorzata Kur, Maria Pater. Dobry Jezu…

5 Niedziela Zwykła

4 lutego 2024 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. R. Mól o.  K. Antoniewicz
9.00 o. K. Antniewicz o.  S. Data
10.30 o. Superior o. Mól
12.00 o. P. Adamarek o. Superior
13.30 o. Superior o. R. Mól
16.00 o. R. Mól o. S. Data
18.00 o. S. Data o. P. Adamarek
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!