„Paczuszka dla Maluszka” w naszej parafii

Zapraszamy wszystkich aby już po raz trzeci włączyć się w akcję „Paczuszka dla Maluszka” w naszej parafii.

Do 17 grudnia w parafii trwa zbiórka artykułów potrzebnych do pielęgnacji dzieci i niemowląt na rzecz Fundacji Evangelium Vitae (http://fev.wroclaw.pl/), którą zajmują się wrocławskie siostry Boromeuszki. W tym roku szczególnie potrzeba pampersów i pieluch tetrowych, kosmetyków i chemii dla dzieci, kocyków i ręczników. Siostry prowadzą Okno Życia oraz Bank Niemowlaka i właśnie tam trafią zebrane dary. Z zapasów wrocławskiego Banku Niemowlaka mogą skorzystać wszystkie matki niemowlaków, które znajdują się w trudnej sytuacji i otrzymać potrzebne produkty.

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o akcji lub Fundacji Małych Stópek (głównym organizatorze), link do zapowiedzi akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=NMKKI2Lyu2Y

Przy wejściu do Kościoła Dolnego już ustawiona jest specjalna choinka, na której są papierowe „bombki”, które można wziąć do domu. Znajdują się na nich informacje o akcji, a także o produktach, które można przynosić do 17 grudnia i zostawić pod choinką.