29 października 2023 r. – XXX Niedziela Zwykła

30 Niedziela Zwykła

29 października 2023 r.

 1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 10.30.
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej w dolnym kościele przed Najświętszym Sakramentem odbędzie się modlitwa w intencji dzieci zagrożonych aborcją oraz w intencji rodziców tych dzieci. Modlitwę poprowadzi grupa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 3. We środę, 1 listopada, obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. O godz. 15.00 na Cmentarzu Grabiszyńskim jest Msza św. i procesja różańcowa z modlitwą za zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe rozpoczniemy w czwartek, 2 listopada, o godz. 17.30. Nabożeństwa wypominkowe będą odbywać się przez listopad codziennie o godz. 17.30, z wyjątkiem wtorków kiedy jest nowenna.
 4. W czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Porządek Mszy jak w dni powszednie, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
 5. Najbliższy piątek, 3 listopada, jest Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele dolnym. W Pierwszy Piątek spowiadamy na porannych Mszach św. i po południu od godz. 16.30. W tym dniu kancelaria parafialna jest nieczynna.
 6. Najbliższa sobota jest pierwszą Sobotą Miesiąca. Kobiety Urzekające z Maryją zapraszają na Mszę św. o godz. 12.00 w kościele dolnym, a po niej na spotkanie formacyjne.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 109 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele dolnym, a z dziećmi w Sali Solidarności.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Na półpiętrze jest do zabrania nowy numer archidiecezjalnego czasopisma „Nowe Życie”.
 9. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Jerzy Głowacki. Zofia Szypłakowska. Dobry Jezu…

 

 

 Wszystkich Świętych

1 listopada 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. K. Antoniewicz o. Superior
9.00 o. R. Mól o. P. Adamarek
10.30 o. Superior o. S. data
12.00 o. P. Adamarek o. R. Mól
13.30 o. Superior o. P. Adamarek
16.00 o. S. Data o. Superior
18.00 o. K. Antoniewicz o. S. Data
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!