O. Grzegorz i o. Andrzej kończą posługę w naszej parafii

Decyzją o. Prowincjała, o. Grzegorz Kramer, po 3 latach posługi, został przeniesiony do parafii jezuickiej przy ul. Stysia we Wrocławiu. Ojciec Grzegorz był katechetą w SP 109, był odpowiedzialny w parafii za przygotowanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych, za Grupę Medytacyjną i Duszpasterstwo 40 plus.
Decyzją o. Prowincjała kończy również swoją posługę w naszej parafii o. Andrzej Niczypor. W najbliższy wtorek, w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,  o. Andrzej odprawi ostatnią Mszę świętą przed swoim wyjazdem na placówkę do Nowego Sącza przy ul. Piotra Skargi.  O. Andrzej podczas czteroletniego pobytu w naszej Parafii był zaangażowany m.in. w Duszpasterstwie 40 plus, w Duszpasterstwie Ludzi Pracy, w Domowym Kościele, prowadził Oazę Dzieci Bożych i ministrantów.
W imieniu swoim, Współbraci i Parafian serdecznie dziękuję o. Andrzejowi i o. Grzegorzowi za zaangażowanie w posługę duszpasterską w naszej Parafii.
Dziękuję za każdą odprawianą Mszę Św., słuchanie spowiedzi, udzielanie sakramentów, prowadzenie grup i kierownictwo duchowe. Na dalszą posługę kapłańską życzymy Ojcom światła Ducha Świętego i opieki Matki Bożej. Niech Bóg obdarza Ojców swoim hojnym błogosławieństwem w służbie na jeszcze większą chwałę Pana Boga.