25 czerwca 2023 r. – XII Niedziela Zwykła

12 Niedziela Zwykła

25 czerwca 2023 r.

 1. Wlipcu i sierpniu ulega niewielkiej zmianie porządek Mszy świętych. Nie ma Mszy świętych o godz. 19.30 w dni powszednie z sobotami włącznie oraz nie ma niedzielnej Mszy św. o godz. 13.30. Kancelaria parafialna czynna bez zmian, czyli w poniedziałki, środy i piątki, z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca. Nie ulega także zmianie adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o godz. 18.00 w dolnym  kościele.
 2. We wtorek o godz. 19.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji czytelników i osób tworzących Głos Pocieszenia. Po Mszy zapraszamy do Sali Solidarności na otwarte spotkanie redakcji, na którym można podzielić się refleksjami na temat naszego parafialnego czasopisma.
 3. W czwartek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu zbierzemy tacę zwaną „obolem św. Piotra” lub „świętopietrzem”, która jest przeznaczona na działalność ewangelizacyjną i charytatywną Papieża Franciszka i Stolicy Apostolskiej.
 4. Najbliższa sobota jest Pierwszą Sobotą Miesiąca i pierwszym dniem porządku wakacyjnego tzn. nie ma już wieczornej Mszy św. o godz. 19.30.
 5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
  Na drugim stoliku pod chórem dostępny jest także nowy numer naszego parafialnego czasopisma „Głos Pocieszenia. Znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów o spotkaniach „twarzą w twarz”, wypowiedzi dzieci i młodych z naszej parafii oraz obszerną fotorelację z najważniejszych parafialnych wydarzeń. Zachęcamy do lektury!
 1. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Andrzej Wołczecki, Jan Kurowski, Maria Zalewska. Dobry Jezu…

12 Niedziela Zwykła

 25 czerwca 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. K. Antoniewicz
9.00 o. K. Antoniewicz  o. G. Kramer
10.30 o. S. Data  o. K. Antoniewicz
12.00 o. K. Antoniewicz  o. Superior
13.30 
o. Superior

G. Kramer

  o. S. Data
16.00 o. S. Data  o. K. Antoniewicz
18.00 o. K. Antoniewicz  o. S. Data
20.00 o. Superior   o. K. Antoniewicz

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!