15 stycznia 2023 r. – II Niedziela Zwykła

2 Niedziela zwykła

15 stycznia 2023 r.

 1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 82 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Także dzisiaj o godz. 19.00 w kościele dolnym odbędzie się spotkanie dla Rodziców kandydatów do Bierzmowania.
 2. W poniedziałek, 16 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00,  wyjątkowo w Sali Odnowy w Duchu Świętym odbędzie się spotkanie modlitewne Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieskiej Światowej Sieci Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie członków Wspólnoty oraz wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
 3. We wtorek, 17 stycznia, przypada Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy zarówno w intencji dialogu międzyreligijnego jak również o zjednoczenie wszystkich wyznawców Chrystusa.
 4. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 5. Nadal poszukujemy katechety/katechetki do Zespołu Szkół Budowlanych od drugiego semestru na osiem godzin lekcyjnych (4 razy w tygodniu po 2 godziny). Zainteresowanych prosimy o kontakt z o. Proboszczem.
 6. Chcielibyśmy poinformować, że w sobotę ostatnia rodzina uchodźców wojennych z Ukrainy opuściła nasz dom katechetyczny. Jednakże w dalszym ciągu czterem matkom z dziećmi, które opuściły nasz dom, pomagamy materialnie. W najbliższym czasie Dom Katechetyczny będzie remontowany.
 7. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Mieczysław Koch, Henryk Gos, Lucjan Kościelniak, Edmund Dobrzycki, Stanisław Piasecki, Edmund Dobrzycki. Teresa Sapija, Andrzej Turzański. Dobry Jezu…

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

15 stycznia 2023 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. A. Niczypor
9.00 o. S. Data  o. G. Kramer
10.30 o. Superior  o. S. Data
12.00 o. A. Niczypor  o. P. Adamarek
13.30 o. P. Adamarek   o. K. Antoniewicz
16.00 o. A. Niczypor  o. S. Data
18.00 o. K. Antoniewicz  o. o. G. Kramer
20.00 o. P. Adamarek   o. K. Antoniewicz

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!