13 listopada 2022 r. – XXXIII Niedziela Zwykła

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

  13 LISTOPADA 2022 r.

 1. Dzisiaj, w Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, jest przeprowadza zbiórka do puszek na papieskie stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie, a zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc potrzebującym w Ukrainie.
 2. W poniedziałek, 14 listopada, po Mszy św. o godz. 18.00,  w Sali Solidarności odbędzie się spotkanie modlitewne Apostolstwa Modlitwy, czyli Papieskiej Światowej Sieci Modlitewnej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie członków Wspólnoty oraz wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
 3. W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich zmarłych ojców – opiekunów oraz członków Duszpasterstwa Ludzi Pracy i Akcji Katolickiej
 4. W środę obchodzimy święto rocznicy poświęcenia Kościoła Archikatedralnego we Wrocławiu, w czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, a w piątek bł. Karoliny Kózkówny.
 5. W przyszłą niedzielę, 20 listopada, świętujemy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Małżeństwa obchodzące w tym roku swoje jubileusze zapraszamy w tym dniu na uroczystą Mszę św. o godz. 10.30, połączoną z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 82 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele dolnym, a z dziećmi w Sali Solidarności.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 8. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Ewa Skomra, Anna Szczepańska, Irena Szymczyk. Dobry Jezu…

32 NIEDZIELA ZWYKŁA  

6 listopada 2022 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer  o. P. Adamarek
9.00 o. S. Data  o. Superior
10.30 o. Superior  o. K. Antoniewicz
12.00 o. A. Niczypor  o. G. Kramer
13.30 o. Superior   o. P. adamarek
16.00 o. A. Niczypor  o. S. Data
18.00 o. K. Antoniewicz  o. A. Niczypor
20.00 o. P. Adamarek   o. G. Kramer

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!