16 października 2022 r. – XXIX Niedziela Zwykła

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

16 października 2022 r.

 1. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na misje kwotę 14 741,88 zł i 19 Euro. Wszystkim Ofiarodawcom z serca dziękujemy!
 2. Oaza Dzieci Bożych działająca w naszej parafii powiększyła się o 11 nowych osób. W związku z rozwojem oazy poszukujemy osób, które chciałyby zaangażować się jako Animatorzy. Prosimy, by osoby chętne zgłaszały się do o. Proboszcza lub na adres mailowy: oaza.dworzak @ gmail.com
 3. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, a w sobotę św. Jana Pawła II.
 4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem. Zapraszamy także do naszej parafialnej biblioteki, która jest czynna w każdą niedzielę w godzinach od 10.00 od 12.00.
 5. Z tyłu kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione kartki należy składać w kancelarii lub wrzucać do skrzynki w holu kościoła. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. w kancelarii można będzie zrobić zapisy na Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiane w listopadzie w poniedziałki i piątki o godz.18.00.
 6. Za dwa tygodnie będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp Maciej Małyga. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. pod jego przewodnictwem w sobotę, 29 października, o godz. 18.00.
 7. Dzisiaj z okazji Dnia Papieskiego odbywa się zbiórka do puszek na stypendia dla ubogiej młodzieży przyznawane przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 8. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Teresa Stankiewicz, Jerzy Kubień, Marek Kut, Bolesław Sereja. Dobry Jezu…
UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ
16 października 2022
Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. G. Kramer o. K. Antoniewicz
9.00 o. P. Adamarek o. A. Niczypor
10.30 o. Superior o. P. Adamarek
12.00 o. A. Niczypor o. Superior
13.30 o. Superior o. S. Data
16.00 o. S. Data o. G. Kramer
18.00 o. K. Antoniewicz o. A. Niczypor
20.00 o. A. Niczypor o. G. Kramer

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!

Archiwum Ogłoszeń Duszpasterskich