31 marca 2024 r. – Niedziela Zmartwychwstania

Niedziela Zmartwychwstania

31 marca 2024 r.

 1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. O. Proboszcz dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Triduum Paschalnego w naszej świątyni: współbraciom kapłanom, organiście Andrzejowi, komentatorce Małgorzacie, służbie liturgicznej na czele z  ceremoniarzem – naszym klerykiem Jankiem Głąbą, zespołowi Clemensianum, rodzinie Łykowskich, lektorom, psalmistom, dekoratorce Elżbiecie, zakrystiance Lidii, sprzątającym kościół oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przebieg Triduum oraz drogim Parafianom za wspólną modlitwę.
 2. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o godz. 10.30 – zmiana Tajemnic Różańcowych. Nie ma wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 3. Najbliższy Piątek jest też Pierwszym Piątkiem Miesiąca. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00, a dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele dolnym. W Pierwszy Piątek spowiadamy na porannych Mszach św. i po południu od godz. 16.30. W pierwszy piątek kancelaria parafialna jest nieczynna.
 4. Najbliższa sobota jest pierwszą Sobotą Miesiąca. Kobiety Urzekające z Maryją zapraszają na Mszę św. o godz. 12.00 w kościele dolnym, a po niej na spotkanie formacyjne.
 5. Następna niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci ze SP nr 109 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. na Mszę św. o godz. 12.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w kościele dolnym, a z dziećmi w Sali Solidarności.
 7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej dostępnej na stoliku pod chórem.
 8. W ostatnim tygodniu odeszli do Domu Ojca śp.: Czesław Mikołajczyk, Irena Chlebik. Dobry Jezu…

 Niedziela Zmartwychwstania

31 marca 2024 r.

Godz. CELEBRANS SPOWIEDŹ
7.30 o. K. Antoniewicz o.  R. Mól
9.00 o. R. Mól o.  P. Adamarek
10.30 o. Superior o. K. Antoniewicz
12.00 o. P. Adamarek o. S. Data
13.30 o. Superior o. S. Data
16.00 o. R. Mól o. P. Adamarek
18.00 o. S. Data o. Superior
20.00 o. P. Adamarek o. R. Mól

Ogłoszenia stałe:

 • we wtorek o godz. 17.30 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ POCIESZENIA i MSZA ŚWIĘTA w intencji próśb i podziękowań oraz czcicieli MB Pocieszenia;
 • w środę o godz. 8.00 MSZA ŚW. W INTENCJI WSZYSTKICH ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH DOBROCZYŃCÓW NASZEGO KOŚCIOŁA I DOMU ZAKONNEGO;
 • zapraszamy do naszej BIBLIOTEKI PARAFIALNEJ, czynnej w niedzielę od 9.00 do 12.00 (oprócz wakacji);
 • spowiadamy na początku każdej Mszy św.;

Naszym Parafianom i Przyjaciołom parafii życzymy dobrego tygodnia!