XXIV Dzień Skupienia Apostolstwa Modlitwy

1 lipca członkowie Apostolstwa Modlitwy z naszej parafii wraz ze Wspólnotą z parafii. św. Ignacego Loyoli oraz Apostolstwem Modlitwy w Legnicy przeżywali swój XXIV Dzień Skupienia.
Wspólnie udaliśmy się do Legnicy, do par. Matki Bożej Królowej Polski, gdzie wysłuchaliśmy bardzo ciekawej konferencji o. Roberta Więcka – Dyrektora Krajowego Apostolstwa Modlitwy na temat: „Wierzę w Kościół Chrysusowy”. Towarzyszył nam również Asystent Diecezjalny AM w Legnicy
ks. Marian Zieja. Po konferencji zgromadziśmy się razem na Eucharystii, a po niej na wspólnej agapie, gdzie mieliśmy okazję skosztować wspaniałych ciast członkiń naszch wspólnot. Dzień Skupienia zakończyliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu.
W drodze powrotnej udało nam się także zajechać do Sanktuarium św. Jacka, gdzie dokonał się Cud Eucharystyczny. Wszyscy pomodliliśmy się tam indywidualnie, zawieźliśmy też prośby tych, którzy z różnych powodów nie mogli być z nami.
Potem radośni i uśmiechnięci wróciliśmy do domu.
Ewa Droszcz, Animator AM